PASAULIO MEDIA APIE LBA TECHNOLOGIJĄ
TAI LABAI SVARBUS ĮRANKIS, KURĮ TURĖTŲ NAUDOTI KIEKVIENAS POLICININKAS, ŽVALGYBA..., 4KNBC
ABSOLIUČIOS TIESOS PAIEŠKOS SMEGENYSE, NATIONAL GEOGRAPHIC
VALDŽIA TVIRTINA, KAD TAI MOKESČIŲ MOKĖTOJAMS SUTAUPYS DEŠIMTIS MILIJONŲ SVARŲ KASMET, NICOLA PIERSON, BBC
LIETUVOS SPAUDA
Melas ar tiesa
Melo atpažinimo technologijos
Melo detektorius
Naujos kartos melo detektorius
TECHNOLOGIJA

TECHNOLOGIJA

Lygmeninė Balso Analizė (LBA) yra pažangi, kompiuterizuota sistema, specialiai sukurta tam, kad galėtume lengvai patikrinti tiesą. Ji labai diskretiškai naudoja profesionalių tyrimų standartą.

Pokalbiai gali būti išanalizuoti realiu laiku arba iš įrašytų šaltinių. LBA tecnologija padeda laiku gauti norimą informaciją, priimti greitą ir teisingą sprendimą, opūs klausimai yra greičiau išaiškinami, taupant resursus ir brangų laiką.

LBA yra nauja technologija, analizuojanti emocijas balse, apskaičiuojamas sudetingais algoritmais, kurie aptinka pakitimus kalbos modelyje, atskiria skirtingus streso lygius ir kitus emocinius ir loginius procesus. Tuomet jie įvertinami ir išrūšiuojami. LBA technologija randa streso priežąstį ir išanalizavusi praneša, ar kalbėtojas jaučia stresą dėl melo, jaudulio ar kognityvinio konflikto.
Ši informacija padeda suprasti, kaip įtariamasis mąsto, kas jam kelia nerimą, dėl ko jis nėra tikras, į kuriuos klausimus reikia atkreipti demesį ir kurioms temoms jis yra jautrus.
Taip pat LBA technologija leidžia išskirti kelis emocijos intensyvumo lygmenis ir tuo pačiu gauti daugiau informacijos, kuri kitokiu būdu nebūtų gauta. Ši informacija gali padėti sutaupyti nemažai laiko. LBA technologija neturi nieko bendra su sena „Balso Streso Analizės“ technologija ir nenaudoja jokių „balso streso“ aptikimo metodų, taigi LBA nenaudoja „mikrovirpesių“ (8-14 Hz) balso analizės, tad gali būti veiksminga naudojantis telefonu ir paprastais mikrofonais.

LBA SISTEMOS APŽVALGA

MELAS

ŽMOGAUS KALBOS “PIRŠTŲ ANTSPAUDAS”

APGAVYSTĖS APTIKIMAS ŽMOGAUS BALSE

MELO DETEKTORIAI

 
 
® Melodetektorius.lt
titulinis titulinis titulinis titulinis